KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989240
nr 1598 9240
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Äppelträd i sydsluttning. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:57:07
100 kr
150 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg